• palety
  • palety
  • palety

W naszej ofercie

Paleta typu EURO EPAL

Paleta typu EURO EPAL

Paleta typu EURO

Paleta typu EURO

Palety DÜSSELDORF

Palety DÜSSELDORF

Firma oferująca palety EURO

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku obsługi transportu w województwie śląskim od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w skupie i sprzedaży m.in. drewnianych palet EURO do składowania i transportu bliskiego towarów na wózkach widłowych. 

Drewniane palety i opakowania

Oferta na profesjonalne palety transportowe w naszej firmie, składa się z następujących produktów: palety EURO, drewniane, przemysłowe, palety Düsseldorf, nadstawki paletowe, kosze Gitterbox. Dla wygody naszych klientów i partnerów, prowadzimy na terenie województwa śląskiego 4 punkty skupu i sprzedaży palet, opakowań drewnianych i pozostałych produktów. Dwie z naszych lokalizacji mieszczą się w Katowicach, palety skupujemy i sprzedajemy także w Tychach i Żorach. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z rejonu Śląska, jaki i z całej Polski.

U nas zamówisz palety na wymiar

Wykonujemy również palety na zamówienie – o niestandardowych wymiarach i nośności odpowiadającej indywidualnym potrzebom klienta. Własny transport pozwala nam na szybką oraz terminową realizację zamówień, jak i odbiór towaru u klienta. Zapewniamy fachową i szybką obsługę klientom obecnym i przyszłym.

Współpracujemy z krajowymi oraz zagranicznymi kontrahentami (duże firmy, indywidualni klienci). Stosujemy umowny system cen w zależności od częstotliwości i ilości zamówień. Gorąco zapraszamy do współpracy.

MIler. Wszelkie praw azastrzeżone projekt i realizacja: internet-media.pl | Polityka prywatności
ikona strzałka