• palety
  • palety
  • palety

W naszej ofercie

Paleta typu EURO EPAL

Paleta typu EURO EPAL

Paleta typu EURO

Paleta typu EURO

Palety DÜSSELDORF

Palety DÜSSELDORF

Firma oferująca palety EURO: skup i sprzedaż Katowice, Tychy, Żory – o nas

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku obsługi transportu w województwie śląskim od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w skupie i sprzedaży m.in. drewnianych palet EURO do składowania i transportu bliskiego towarów na wózkach widłowych. 

Drewniane palety i opakowania

Oferta na profesjonalne palety transportowe w naszej firmie, składa się z następujących produktów: palety EURO, drewniane, przemysłowe, palety Düsseldorf, nadstawki paletowe, kosze Gitterbox. Dla wygody naszych klientów i partnerów, prowadzimy na terenie województwa śląskiego 4 punkty skupu i sprzedaży palet, opakowań drewnianych i pozostałych produktów. Dwie z naszych lokalizacji mieszczą się w Katowicach, palety skupujemy i sprzedajemy także w Tychach i Żorach. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z rejonu Śląska, jaki i z całej Polski.

U nas zamówisz palety na wymiar

Wykonujemy również palety na zamówienie – o niestandardowych wymiarach i nośności odpowiadającej indywidualnym potrzebom klienta. Własny transport pozwala nam na szybką oraz terminową realizację zamówień, jak i odbiór towaru u klienta. Zapewniamy fachową i szybką obsługę klientom obecnym i przyszłym.

Współpracujemy z krajowymi oraz zagranicznymi kontrahentami (duże firmy, indywidualni klienci). Stosujemy umowny system cen w zależności od częstotliwości i ilości zamówień. Gorąco zapraszamy do współpracy.

MIler. Wszelkie praw azastrzeżone projekt i realizacja: internet-media.pl | Polityka prywatności